Sürdürülebilir yaşam için sürdürülebilir teknolojileri kullanarak, insanlığın ve çevremizin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan TARU ŞİRKETLER GRUBU, temel olarak dört elementi simgeleyen dört şirketten oluşur.

TARU, logosunda doğa ile özdeş biçimde 4 element olarak tanımlanan; Hava, Su, Toprak ve Ateş ‘i bulundurmaktadır.

 

Hava, su, toprak ve ateş sembolleri

TARU ‘nun anlamı;
Hitit panteonunda en önemli tanrı “Gök Tanrı” idi. Yerel olarak değişik isimlerle çağrılan bu tanrı; Hatti dilinde “TARU”, Hurri dilinde “Teşup”, Hitit dilinde ise “Tarhu, Tarhuna ya da Tarhunt” diye adlandırılıyordu.
 
Screen Shot 2021-10-26 at 11.04.45

Hitit Gök Tanrısı TARU

KURUCULARIMIZ

TURGAY RÜŞTÜ BELTAN
TURGAY RÜŞTÜ BELTAN
EMEKLİ AMİRAL
N. HÜLYA BELTAN ERİŞTİRENOĞLU
N. HÜLYA BELTAN ERİŞTİRENOĞLU
YÜKSEK MİMAR – MÜHENDİS
HAZİM CEM ERİŞTİRENOĞLU
CEM ERİŞTİRENOĞLU
MAKİNE YÜKSEK  MÜHENDİSİ 

VİZYONUMUZ

Kalitenin, sadece ürün kalitesi ile sınırlı olmadığını, insana değer verme ve çevreyi koruma ile birlikteliğine inanarak, tüm çalışmalarını bu ilkeler doğrultusunda sürdürmektir. Firmamız, çalışanların mutluluğunu bir gelişmişlik seviyesi olarak görür, Sektöründe güvenilir bir firma olmayı hedefler. 

MİSYONUMUZ

Endüstride, enerji ve tasarrufu sağlamak ve hassas üretimi gerçekleştirebilmek, ilklere imza atmak için, gerekli gaz ve sıvı şartlandırmasına yönelik ürünleri üretmek, sadece Türkiye’de değil, önce bölgemizde, sonra dünyada “SÜRDÜRÜLEBİLİR SU” bilincini insanlara aşılamaktır.

Profesyonel çözümün, her konuda mutlak müşteri memnuniyetle sağlanacağıdır.